GtdTelecom

Pomoc techniczna byłych Nortel Networks DMS-100, CS2K, CDMA-MTX i Optera


Witamy w GTD Telecom
GTD TelecomGTD Telecom specjalizuje się w instalacji, uruchomieniu, konfiguracji, utrzymaniu i rozwiązywaniu problemów starych sieci pozyskanych od byłych sieci Nortel Networks, a konkretnie:
DMS-100,
CS2K,
MCS-AS,
CDMA-MTX P-MSC,
Optera.
Nasze usługi skierowane są do firm, które nie mogą sobie pozwolić na płacenie wysokich taryf wymaganych przez firmy które odziedziczyły te sieci po tym, jak Nortel sprzedał wszystkie jednostki biznesowe lub firmy które są po prostu mały.

Dziedziny sieciowe i telekomunikacyjne ewolują, by być bardziej dynamicznym oraz intensywnie konkurencyjnym. Deregulacja, fuzje i przejęcia oraz zmieniające się zachowania klientów mają duży wpływ na twórców sieci i decydentów. Znaczna liczba firm zdecydowała się na migrację swoich sieci do nowych technologii. Zapewniamy także usługi migracji i integracji w celu pokrycia tych potrzeb.

O nas
Skupienie


GTD Telecom to kanadyjska korporacja utworzona w 2000 roku. Dostarcza wiedzy technologicznej firmom, które wciąż korzystają ze starego sprzętu, w szczególności z poprzednich rozwiązań Nortel Network.

Naszą misją jest pomagać firmom przedłużyć okres ich inwestycji w produkty starsze poprzez dostarczanie zindywidualizowanych usług w celu wspierania ich normalnego i optymalnego działania, rozwiązywania pojawiających się problemów, zapobiegania potencjalnym awariom oraz proponowania strategii integracji i migracji do nowszych technologii.

GTD Telecom zapewnia na miejscu i zdalną pomoc techniczną w zakresie instalacji, uruchamiania, konfiguracji, rozwiązywania problemów, testowania, konserwacji, integracji i migracji starszych dotychczasowych urządzeń sieci Nortel Networks.
Obywatelem korporacyjnymOur Company Helps to Protect the Environment

Zmniejszamy nasz wpływ na środowiskoDbamy o środowisko. Aby ograniczyć wykorzystanie zasobów i produkcję materiałów odpadowych, nasza firma wdrożyła szereg prostych programów. Programy te obejmują:

■ Recykling komputerów: laptopy i komputery PC są oferowane po raz pierwszy Rebooot Canada (rebootcanada.ca) lub CFS (computersforschoolsontario.com). Przedłużają życie komputerów poprzez ich ponowne wykorzystanie i redystrybuują je do osób o niskich dochodach, a także do szkół i organizacji non-profit. Odzyskują również bezużyteczny sprzęt w sposób przyjazny dla środowiska.

■ Artykuły biurowe: używamy ekologicznego papieru w 100% pochodzącego z recyklingu; 100 procent przetworzonych banknotów; z recyklingu chusteczek higienicznych i ręczników papierowych; i recyklowane kosze na śmieci. Używamy ekologicznych środków czyszczących.

■ Energia: Wszystkie urządzenia peryferyjne i sprzęt biurowy posiadają certyfikat "Energy Star". Nasze oświetlenie zostało zastąpione żarowymi, energooszczędnymi źródłami światła LED.

Każdego wieczoru wyłączamy elektronikę, oświetlenie i ogrzewanie po zamieszkaniu w biurze w celu ograniczenia strat energii. Firma zawsze stara się iść bez papieru. Najbardziej zielony papier nie jest wcale papierem. Unikamy korekt, poprawek i aktualizacji na drukowanych dokumentach. Zamiast tego staramy się przechowywać pliki cyfrowe i przeglądać je na ekranie.

■ Recykling: Nasza firma odpowiedzialnie usuwa odpady biurowe, postępując zgodnie z wszystkimi miejskimi programami recyklingu. Wkłady atramentowe i tonery są poddawane recyklingowi przez naszych dostawców materiałów biurowych. Unikamy korzystania z jednorazowych kubków przynosząc standardowy kubek podmiejski do pracy. Używamy i zachęcamy do korzystania z pojemników wielokrotnego użytku do żywności, takich jak naczynia szklane lub torby na lunch wielokrotnego użytku.

JESTEŚMY TUTAJ ABY POKRYWAĆ WSZYSTKIE TWOJE POTRZEBY:
GTD Telecom zapewnia inżynierię, planowanie, projektowanie, wdrażanie techniczne, testowanie, rozwiązywanie problemów i wsparcie serwisowe dla firm posiadających sprzęt operacyjny z poprzedniej sieci Nortel. Oferujemy naszym klientom najbardziej efektywną i niezawodną usługę, aby mogli oni osiągnąć swoje cele biznesowe.

Nasz zakres wiedzy i doświadczenia obejmuje:Platformy sieciowe


Platformy sieciowe ■ TDM: DMS-100, XA-Core
■ ATM i Frame Relay: Passport 6400/7480/15000
■ SONET: Nortel OC-3 / OC-12 / OC-48 Express / OC-192 LH / DX, Optera
■ VoIP: CS2K, CDMA-MTX, MCS-AS
■ VoLTE: Genband C3-G9
Elementy sieciowe


Network Elements ● Przełączniki rdzeniowe (DMS-100, CS2K XA-Core i CA, CDMA-VSE, VoLTE C3, C9),
● Routery podstawowe (ERS-8600, SE1200),
● Bramki kontrolne (SAM21, GWC, C3),
● Bramki medialne (PP 7K PVG, 15K PVG i MGW, 15K eBSC, MG9K, G9),
● Bramki audio (Audiokody MS2000, MS3000),
● Routery Edge,
● Serwery rozliczeniowe (SDM, CBM),
● Serwery SIP (CICM, MCS, SS-TK, SS-L, BCP, SBC, MAS, AS 5100, AS-5200),
● Serwery OAM & P (Sun Netra CMT, IEMS, MDM, CNM, CCMP, Kontron CG2200),
● Serwery sygnalizacyjne SS7 (USP),
● Serwery pamięci masowej (serwery HP, serwery Sun),
● Zapory ogniowe i kontrolery SIP,
● Sieci transportowe (Optera: OME-6500, OPT-3500, DX-LH),
● Bramki użytkownika końcowego (Mediatrix, Starbridge, Linksys, TP-Link, Smart-RG, Zone MXK).Platformy zarządzania


Management Platforms
■ Nortel IEMS, CMT, MDM, Site Manager, MOA;
■ Ericsson CNM i CCMP;
■ Genband Genview;
■ HP-Openview; Exceed;
■ Metaswitch Metaview i SAS.
Aktualizacja oprogramowania i łatanie


Software Upgrade & Patching Kiedy to możliwe, staramy się uaktualniać i łatać oprogramowanie. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy klient może uzyskać oprogramowanie do tych zadań, ponieważ nie mamy dostępu do żadnego oprogramowania z powodu ograniczeń własności licencji.Utrzymanie oraz rozwiązywanie problemów


Maintenance & Troubleshooting Niezawodność i dobra wydajność sieci zależy od skutecznego planu utrzymania. Gdy wystąpią awarie, potrzebne jest obszerne rozwiązywanie problemów w celu tych rozwiązania. Aby temu zapobiec, oferujemy utrzymanie zapobiegawcze. Jeśli pojawią się problemy, zapewniamy również utrzymania naprawcze, odzyskiwanie sieci, przywracanie baz danych, a nawet ponowne dostarczanie całych serwerów od zera.


Migracja i integracja sieci


Network Migration & Integration Wymiana starszych urządzeń na nowe urządzenia zwykle prowadzi do migracji funkcji do nowych serwerów bez przerywania świadczonych usług. Mamy doświadczenie w migracji z Rdzeń DMS na serwery połączeń i serwery VSE, serwery rozliczeniowe od SDM do CBM i serwery kontroli granicznej SIP od BCP do SBC. Wraz z rozwojem sieci, musi zostać włączony nowy sprzęt, czasami nabywany od kilku dostawców. Testujemy kompatybilność między urządzeniami różnych dostawców przed ich uruchomieniem.* Wszystkie składniki sieciowe: DMS-100, CS2K i C20 są znakami towarowymi od Genband; CDMA-MTX od Ericsson; OPTERA od Avaya

Kontakt
Contact GTD TelecomGTD Telecommunications Inc.

100 City Centre Dr. PO Box 2132
Mississauga, ON, L5B 3C7
Canada

Tel. 647-559-8614

Email: napisz @ gtdtelecom . comWRÓĆ DO GÓRY