GTDTELECOM - Network Integration

O NAS       USŁUGI       NAPIS DO NAS

English       Español

        UsługiJesteśmy tutaj, aby pokryć wszystkie potrzeby:GTD Telecom zapewnia środki dla Telekomunikacji, sieci telefonicznych i innych. Naszym klientom oferujemy najbardziej skuteczny i niezawodny serwis to możliwe, aby mogły sprostać ich celów biznesowych.

Szybki postęp technologiczny sprawia, że ​​nas twarz szeroką gamę nowych wyzwań specjalnie integracji, migracji i implementacji nowych urządzeń i technologii. Aby nadążyć z tych postępów, GTD Telecom zapewnia zawsze wiedzą o najnowszą technologię, a także dla starszych technologii i sprzętu. Nasz zakres wiedzy i doświadczeń obejmuje:

-Integration Sieci dla głosu przez IP i głosu przez ATM.
-Instalacja oraz Uruchomienie dla przewodowych, cable and bezprzewodowy infrastruktury,
-Aktualizacja Softwaru i Migration sprzętu,
-Testowanie Interoperacyjności pomiędzy urządzeniami różnych producentów,
-Utrzymanie i rozwiązywanie problemów i skasowanie alarmu, aby uniknąć degradacji sieci,
-Pomóc przy operacji i szkolenia do sieci nowych lub modernizowanych.

INTEGRACJA SIECI

Network Integration Szybki postęp technologiczny sprawia, że ​​firmy napotykają szereg nowych wyzwań specjalnie integracja urządzeń i nowych technologii lub wymiany urządzeń starszej generacji. Zapewniamy zawsze wiedzą o najnowszych technologii, a także starych technologii.


INSTALACJA ORAZ URUCHOMIENIE

Install & Commissioning Zapewniamy zasoby niezbędne do instalacji, konfiguracji i uruchomienia wszelkiego rodzaju urządzeń do przewodowych,kablowych i bezprzewodowych infrastruktur.


AKTUALIZACJA SOFTWARU ORAZ MIGRACJA

Software Upgrade Sprzedawcy stale testować, poprawiać i zmieniać swoje oprogramowanie. Jesteśmy tu, by dokonać niezbędnych aktualizacji oprogramowania do sieci. Zdarza się, że sprzęt musi być zmieniony, jak również. Mamy doświadczenie do wykonywania tych migracji do nowego sprzętu.


TESTOWANIE INTEROPERACYJNOŚCI

Network Integration Jak sieć rośnie, nowy sprzęt musi być włączone, czasami z kilku producentów. Testujemy możliwość współdziałania i kompatybilności pomiędzy urządzeniami różnych producentów zanim włożysz je do produkcji.


UTRZYMANIE ORAZ ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW

Install & Commissioning Niezawodność i dobre wyniki sieci zależą od efektywnej planu utrzymania. Po awarii powstają, niektóre rozległe testowania potrzebne do rozwiązania problemów. Mamy wieloletnie doświadczenie i dużą Baza danych, dzięki czemu można nam zaufać.


POMÓC PRZY OPERACJI ORAZ SZKOLENIE

Software Upgrade Po uruchomieniu nowej sieci lub modernizację już istniejącej, technicy i inżynierowie potrzebują pewnego czasu na oswojenie się z nim. Nasza firma może pomóc w takich okresach czasu, a także przeszkolić cały personel na miejscu.

 
Buy Used Networks
5783