GTDTELECOM - Network Integration

O NAS       USŁUGI       NAPIS DO NAS

English       Español

        O nasSKUPIENIEGTD Telecom to kanadyjska spółka która zostawała założona w 2000 roku. Dostarcza wiedzę technologiczną w zakresie sieci LAN i WAN i sieci bazowej, koncentrując się na ATM, Frame Relay, IP, VoIP, VoATM, MPLS i pochodne od nich technologie.

GTD Telecom zapewnia zdalny i lokalny usług dla uruchomienia, integracji, testowania, migracji, utrzymania oraz pomocy dla bardzo specjalistycznych sieci i urządzeń, takich jak przełączniki, routery, bramy, serwerów i urządzeń peryferyjnych. Nasi konsultanci to wysoko wykwalifikowani osoby z dużym doświadczeniem w zakresie Sieci telefonicznych.OBYWATELEM KORPORACYJNYM - OGRANICZENIE WPŁYW NA ŚRODOWISKODbamy o środowisko. W celu zmniejszenia naszej wykorzystanie zasobów i produkcji odpadów, liczba prostych programów został wdrożony przez naszą firmę. Programy te obejmują:

- Recykling computerów: Laptopy i komputery PC są one najpierw oferowane do ReBootCanada(rebootcanada.ca) albo CFS (computersforschoolsontario.com).

- Biurowy: Używamy Boise Aspen 100 papier, przyjazne dla środowiska 100% z recyklingu-content papieru

- Energia:: Wszystkie urządzenia peryferyjne i sprzęt biurowy są certyfikowane "Energy Star". Nasze oświetlenie jest zastępowany non-żarowych, źródeł słabym oświetleniu energetycznych.

- Recykling: Śledzimy wszystkie gminne programy recyklingu. Tusze i Tonery są zawracane przez naszych dostawców biurowymi.

 
Mundiatel - Start your own Call Shop
5784